Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Sociologu Gëzim Tushi

‘Burra që vrasin gratë’, sociologu zbulon pse ndodhin dhe nga se nxiten krimet e tmerrshme

Vrasja e grave nga burrat është një fenomen shumë shqetësues dhe në rritje. E fundit ishte ngjarja e rëndë që ndodhi dy netë më...

Lajmet e fundit