Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
46 %
1.5kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

snajper

Dyshohet se do i bënte atentat Albin Kurtit, Hoxha zbulon bisedën me Prek Kodrën: S’është snajperist, ka një biznes në Shkodër

Gazetari Artan Hoxha ka folur për Prek Kodrën, emri i të cilit qarkulloi në media pas publikimit të të dhënave të hakerave , ku...

E rëndë në Durrës, qëllohet me snajper drejt një personi, atentatori del huq

Një atentat me snajper ka dështuar ditën e djeshme në Durrës. Bëhet me dije se në plazhin e Durrësit është tentuar t’i bëhet atentat me...

A e vrau efektivi i RENEA-s Kastriot Reçin? Dalin përgjigjet e analizave të ADN-së

Kastriot Reçi u ekzekutua në janar të vitit 2020 me snajper në qytetin e Rrëshenit, ndërsa organet hetuese ende nuk kanë rënë në gjurmët...

“E dinim që kishte rroba sportive”, zbardhet dëshmia e ish-efektivit të RENEA-s, në kërkim personi i tretë që dorëzoi çantën

Remal Rada, ish-efektivi i RENEA-s u arrestua gjatë një operacioni të sotëm në Tiranë, së bashku me shokun e tij Elton Hithi. Mësohet se ai...

Me snajper në makinë, kush është ish-efektivi i RENEA-s që u arrestua në Tiranë, para 6 muajsh kishte lënë punën

Personi që shohni në foto është Remal Rada, ish-efektivi i RENEA-s që u arrestua në Tiranë së bashku me shokun e tij Elton Hithi. Gjatë...

Gjendet arsenal armësh në garazhin e një pallati në Tiranë, sekuestrohen pistoleta e snajper

Një tjetër arsenal armësh është zbuluar ditën e sotme në Tiranë. Bëhet me dije se arsenali i armëve është gjetur në garazhin e një pallati...

Një nga snajperistët më vdekjeprurës në botë i bashkohet ushtrisë ukrainase

Një nga snajperistat më të frikshëm në botë do t’i bashkohet ushtrisë ukrainase pas thirrjes së presidentit Volodomyr Zelensky ndaj vullnetarëve të huaj. Snajperisti 40-vjeçar...

Kremlini kërkon pavarësinë e Luhanskut dhe Donetskut, snajperat ukrainas “përgjigjen” duke vrarë një separatist

Deputetët rusë kanë votuar sot një rezolutë drejtuar presidentit Vladimir Putin për njohjen e pavarësisë të krahinave Donetsk dhe Luhansk në Ukrainë. Por zyrtarët e...

“E kam që nga depot e Enver Hoxhës dhe doja ta shisja”, shqiptari kapet me snajperin në mes të Athinë

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë pasi është kapur duke qarkulluar me armë nëpër Athinë. Mediat greke bëjnë me dije se shiptari është...

Sekuestrimi i arsenalit të armëve në Tiranë, paralajmërimi i Artan Hoxhës: Do zbardhen vrasje që deri më tani janë pa autorë

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar se pas ekspertizave në armët që u sekuestruan disa ditë më parë në Tiranë do të zbardhen edhe krime...

Lajmet e fundit