Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

sna ndou

Ndocaj lutet në Kishën e Laçit dhe mallkon politikanët që i sollën mjerim shqiptarëve

Deputeti Eduart Ndocaj, është ngjitur në Kishën e Laçit, gjatë pelegrinazhit që zhvillohet çdo vit për 13 të marta rresht. Në pelegrinazhin...

Lajmet e fundit