Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

sms

Protesta para Parlamentit, zbulohet SMS-ja e PD-së për drejtuesit në rrethe

Ashtu sikurse ka njoftuar nesër opozita do të protestojë para Parlamentit, në një kohë kur do të mbahet edhe seanca plenare, e cila është...

Dërguan mesazhin e vitit të ri nga iPhone, ‘Huawei’ ndëshkon 2 punonjësit e tij

Prodhuesi kinez i smarfonëve “Huawei” ka ndëshkuar dy punonjës që kishin përdorur 'iPhone', smartfoni i prodhuar nga rivali i tij i madh amerikan 'Apple',...

Zbardhen SMS-të e ‘Ramës me rilindasin’: Të kam gjetur një teatraxhi që ngjason me zërin e Olsit tat

Duke marrë shkas nga ngjarjet e fundit ku Prokuroria deklaroi se zëri i Agron Xhafës, vëllai i ministrit Fatmir Xhafaj, është imituar nga Fredi...

“Do të zhduk”/ SMS kërcënuese ish-bashkëjetueses, burg për 35 vjeçarin

Një 35 vjeçar është arrestuar në Tiranë pas denoncimeve nga ish-bashkëjetuesja e tij, se ai e përndiqte dhe kërcënonte prej kohësh. ...

Mbledhja me dyer të mbyllura: Rama urdhër të prerë: Më çoni me ‘SMS’ emrat e deputetëve

Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar takim me dyer të mbyllura me drejtorët rajonalë të punësimit, qe u mbajt fill pas Konferencës...

DOSSIER/ Rrëfimi i ZYRTARIT të lartë të PD: Ministri i Berishës, si e mori vesh SHKARKIMIN nga televizori (SMS-ja NË MEDIA, ASNJË FJALË NË...

E sjell newsbomb.al- Vili Minarolli, ish-zyrtar i lartë i Partisë Demokratike pas viteve ’90, ish-deputet, dhe ish-ambasador ka nxjerrë në shitje një libër me...

Denoncimi i biznesmenes për korrupsion, zbardhen SMS-të për Ramën që çuan në burg 3 tatimorët

Ervin Pupuleku dhe Ermal Harizaj dy inspektorët e hetimit Tatimor që u arrestuan nga policia në 22 korrik 2017, pasi pronarja e një hoteli...

Votoi buxhetin e Tiranës, këshilltarja e LSI sulmon Kryemadhin dhe tregon SMS që i mbërriti një natë para mbledhjes

Pak ditë më parë Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi buxhetin e vitit 2018. Kjo mbledhje u bojkotua nga PD dhe u...

E quajti plehrë Blendi Fevziun, Ermonela Felaj flet për herë të parë për SMS-të flagrante

Deputetja e Partisë Socialiste Ermonela Felaj, këto dy ditë është bërë kryefjalë e medieve online për shkak të mesazheve flagrante shkëmbyer me bashkëshortin e...

Lajmet e fundit