Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

sms

Tritol makinës në lëvizje, detaje nga atentati në Unazë, biznesmenit i dërguan SMS në celular: Ishte vetëm paralajmërim

Mikel Harizaj dhe Serino Dume mbetën të plagosur mëngjesin e 7 janarit 2022 në Tiranë, kur mjeti me të cilin ata udhëtonin shpërtheu teksa...

EMRAT/ Alibeaj u dërgoi SMS, 7 deputetë që mbështesin Berishën nuk i binden udhëzimit të tij

Shtatë deputetë që mbështesin Sali Berishën nuk i janë bindur urdhrit të kreut të Grupit Parlamentar demokrat Enkelejd Alibeaj, për të mos marrë pjesë...

Alibeaj mesazh deputetëve të PD-së para votimit në Kuvend, ja çfarë u kërkon

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj, u ka dërguar mesazh deputetëve demokratë, duke u kërkuar që të mos marrin pjesë në votimin...

Presidenti Meta publikon SMS-të me Belind Këlliçin: Nuk ma hapi telefonin, i thashë mos e humbni kontrollin e protestës (Dënon të dyja palët për...

Presidenti Ilir Meta ka dënuar sot të dyja palët për dhunën e ushtruar në selinë e PD më datë 8 Janar. Ai ka publikuar...

“Bëjmë dot ca njerëz, në mbështetje të Bashës”, Edmond Spaho publikon SMS, akuzon kreun e PD dhe Gaz Bardhin

Deputeti demokrat Edmond Spaho publikon një sms dhe denoncon atë që e quan antikuvned të Lulzim Bashës dhe Gaz Bardhit. Sipas mesazhit, një person...

“Lufta” me sms për delegatët e PD, demokrati i shkruan Bashës në WhatsApp: I nderuar anëtar, te stadiumi mbahet Kuvendi i burrave!

Një mesazh për shpalljen e Sali Berishës "non grata" u dërgua dje në celularët e delegatëve të PD. Deputetë dhe delegatë në mbështetje të...

“Asnjë votë për LSI! Nëse nuk ja jepni PD, më mirë votoni PS”/ Miranda Rira nxjerr SMS me deputetin demokrat: S’krijohet fryma duke përçarë...

Ish-kandidatja për deputete e LSI në qarkun e Elbasanit, Miranda Rira i është përgjigjur sekretarit të përgjithshëm të PD, Gazment Bardhit, për çështjen e...

Monika Kryemadhin e SFIDOJNË ‘live’: Vij unë dhe kandidoj për kryetar të LSI-së

Monika Kryemadhi ditën e shtunë u rikonfirmua në krye të LSI-së pas zgjedhjeve të mbajtura në këtë parti, por fakti që kandidioi e vetme...

U akuzua se nuk kuptoi talljen, Eni Vasili publikon sms me Lulzim Bashën (FOTO)

Gazetarja Eni Vasili ka qenë pjesë e një situate jo të këndshmë, pasi në celularin e saj ka ardhur një sms që gazetarja pretendonte...

Rama publikon SMS-të me qytetarin: Nuk të pyeta për kë ke votuar…(FOTO)

Kryeminstri Edi Rama shpesh publikon mesazhe të cilat i mbërrijnë në celularin e tij. Pak minuta më parë, Rama ka ndarë...

Lajmet e fundit