Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

smartfoni

What the fuck! Dy 17-vjeçarët dështojnë të bëjnë thirrje me telefonin 50-vjeçar

Çfarë është kjo? Përballë dy 17-vjeçarëve është një telefon kabllor mëse 50-vjeçar, që funksionon, duke ngritur receptorin dhe duke formuar numrat me anë të...

Risia, WhatsApp sjell funksionin e shumëpritur: Jo më mesazhe gabim

Ajo çfarë të gjithë ne dëshironim mesa duket do të jetë shumë shpejt në funksioni shtuar në aplikacionin e “chat”-it WhatsApp. ...

A duhet lënë telefoni në karikim pasi arrin 100%? Mësoni si të ruani jetëgjatësinë e baterisë

Thuajse të gjithë keni dëgjuar se ta lësh telefonin në karikim për një kohë të gjatë pasi arrin 100% e dëmton baterinë. ...

Rezultate alarmante: Mbajini fëmijët larg smartfonëve. Ja çfarë u ndodh me 1 prekje të ekranit

Çdo prekje e ekranit gjatë një ore nga ana e fëmijëve, u heq atyre 16 minuta gjumë. Kjo mund të sjellë...

Ky është smartfoni i shumëpritur Samsung Galaxy S8 (Video)

Një video 8-sekondëshe tregon smartfonin e ri të Samsung, Galaxy S8 që pritet të dalë shumë shpejt në treg. Megjithëse smartfoni...

Rikthehet Nokia, ja si do duket smartfoni i ri

Smartfonët Nokia pritet të rikthehen në treg lëvizjes së fundit të menaxherëve të kompanisë finlandeze, që ndërprenë kontratën me Microsoft dhe lidhën një të...

Kujdes! Kjo video 5-sekondëshe mund t’ju prishë telefonin

Disa përdorues të rrjetit Reddit kanë arritur të zbulojnë një problem në sistemin operativ iOS 10 që e bën telefonin të papërdorshëm nëse klikoni...

LG hedh në treg “G5” smartfonin me dizajnin më të veçantë (Video)

Gjigandi i teknologjisë LG, ka hedhur në treg modelin më të ri, G5, me një dizajn revolucionar. Telefoni ka një...

Telefoni “smart” më i lirë në botë kushton 4 dollarë, gati të hidhet në treg

I ka të gjitha parametrat e një telefoni modern smart, por “The Freedom 251” është smartfoni më i lirë në të gjithë botën. ...

Lajmet e fundit