Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

smartfone

BlackBerry i jep fund prodhimit të smartfonëve

Kompania kanadeze BlackBerry ka njoftuar se nuk do të prodhojë më smartfonë por do të fokusohet në zhvillimin e programeve dhe shërbimeve të ndryshme...

Vidhen 16 smartfonë nga dyqani në qendrën tregtare në Tiranë

Persona të paidentifikuar kanë vjedhur 16 aparate të ndryshme celulare nga një dyqan në Tiranë. Sipas policisë, persona të paidentifikuar, kanë vjedhur...

Kujdes! Nëse e vizitoni, kjo faqe mund t’ju prishë telefonin

Pas shumë ankesave për link-un e një ëebfaqeje që është në gjendje të prishë telefonat smart, edhe vetë gjigandi i teknologjisë Apple, ka konfirmuar...

Lajmet e fundit