Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

slovaki

Spanja “SHUPLAKË” Slovakisë, Suedia surprizon Poloninë dhe e nxjerr jashtë Europianit

Kanë përfunduar ndeshjet e fundit për kualifikueset e Euro2020 në grupin E. Spanja mposhti bindshëm Slovakinë 0-5, duke e lënë jashtë kompeticionit edhe pse...

Lajmet e fundit