Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

sky tower; ish-bllok; vladimir kosta; shtese; kat pa leje; ndertim; pallat

E akuzuan për një kat pa leje, ish deputeti i PS hedh të katërtin dhe s’ka të ndalur (FOTO)

Disa muaj më parë Partia Demokratike denoncoi shtimin e një kati pa leje në pallatin e ish-deputetit të Partisë Socialiste Vladimir Kosta, që njihet...

Lajmet e fundit