Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Skrapar

Kishte për detyrë të kontrollonte territorin dhe të njoftonte policinë, kryeplaku në Skrapar mbjell vetë kanabis, arrestohet

Ai që kishte për detyrë të inspektonte territorin dhe të njoftonte policinë nëse haste bimë narkotike të mbjella, kryeplaku i fshatit Prishtë në Çepan...

I preu fytin dhe zemrën ia nxorri jashtë me thikë, lihet në burg 37 vjeçari që masakroi fqinjin në Skrapar

Gjykata ka dhënë masën arrest në burg për autorin e ngjarjes se rëndë që ndodhi para dy ditësh në fshatin Jaupas në Skrapar, ku...

E vrau kushëriri, detaje TRONDITËSE nga vrasja e 77 vjeçarit, nipi tregon ngjarjen: I preu fytin dhe damarët, me thikë ia kishte nxjerrë zemrën...

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në fshatin Jaupas në Skrapar, ku 37 vjeçari Hamza Çela ka vrarë me thikë kushëririn e...

Konfirmohen 4 raste me AH1N1 në Berat, 1 me insufiçensë respiratore në Skrapar

Një rast i rëndë me insufiçensë respiratore është regjistruar në qytetin e Skraparit. 45-vjeçari paraqiste edhe probleme polmonare dhe për pasojë...

E pushoi nga puna, ish-drejtori i spitalit sherr me shoferin në qendrën e votimit në Çorovodë. Një i plagosur

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur në qendrën e votimit në Çorovodë, KZAZ e bashkisë Skrapar.   Burime nga...

Sherr jashtë qendrës së votimit në Skrapar, konfliktohen drejtori dhe punonjësi i spitalit

Një sherr i madh ka ndodhur në Skrapar para qendrës së votimit numër 3554. Mësohet se sherri ka ndodhur mes drejtorit...

KZAZ në Skrapar, një tufë militantësh mësyjnë në ‘Riza Cerova’, por qytetarët vazhdojnë ecin të pashqetësuar në rrugë (VIDEO)

Ashtu sikurse ishte paralajmëruar që ditën e djeshme, në orën 11.00 filloi një mësymje e organizuar në të gjitha KZAZ-të në bashkitë që drejtohen...

Tensione në Bilisht dhe Skrapar, mbështetësit e opozitës kërkojnë lirimin e ambjenteve të KZAZ-ve

Situatë e tensionuar raportohet në të gjitha bashkitë e drejtuara nga opozita në mbarë vendin. Në këto momente në Çorovodë janë...

Opozita proteston sot në Tiranë, Rama ‘provokon’ me FOTO nga Skrapari

Teksa opozita mban sot protestën e tetë në Tiranë, kryeministri Rama vijon me fushtën elektorale për zgjedhjet që priten të mbahen më 30 qershor....

Kryebashkiaku i Skraparit jep lajmin e mirë: Zhbllokohet buxheti i qytetit

Kreu i bashkisë së Skraparit, Nesim Spahiu ka dhënë lajmin e mirë për të gjithë qytetarët e këtij qyteti. Spahiu me...


Lajmet e fundit