Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Skrapar

Rama i drejtohet skrapallinjve: Ju e bëtë Ilir Metën ai që është sot. Babai që ka dalë nga shtëpia dhe po çmend lagjen. Duhet...

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Kreut të Shtetit nga vendlindja e tij, Skrapari, lidhur me replikat e fundit që kanë pasur mes njeri-tjetrit...

45-vjeçari humbi jetën teksa po nxirte mermer, arrestohet inxhineri

Policia e Skraparit ka proceduar penalisht inxhinierin, pasi ditën e djeshme për shkak të një aksidenti në punë ka humbur jetën një 45-vjeçar. Bëhet me...

Babai i 4 fëmijëve del nga shtëpia dhe blen bidonin me benzinë, i vë flakën vetes në mes të rrugës (EMRI-DETAJE)

Një 52 vjeçar i ka dhënë fund jetës në Skrapar duke u vetëdjegur me benzinë. Mësohet se viktima është shtetasi Abaz Zylyftari. Paraprakisht bëhet me...

Meta poston foton e shtëpisë së gjyshit në Skrapar: U dogj dy herë nga pushtuesit, pas 25 prillit do ta rindërtoj me kushërinjtë e...

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta sot feston ditëlindjen e tij të 52-të, me urime dhe fjalë të bukura që nuk i munguan as nga...

‘Të përfshirë zyrtarë e policë’, SPAK jep detaje për drogën në Skrapar: Rekrutuan sirianë për të punuar në parcela

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka dhënë detaje të reja mbi hetimin për kultivimin dhe trafikimin e kanabisit në...

‘Zhduke sa më shpejt drogën’, zbulohet emri i policit që dekonspiroi operacionin në Skrapar (DETAJET)

Detaje të reja kanë dalë nga operacioni anti-drogë i SPAK në Skrapar. Sipas informacioneve për Report Tv, efektivi i policisë Astrit...

Plas kanabisi në Skrapar e Poliçan/ Arrestohen 2 persona, një prej tyre kryeplak fshati, 3 të tjerë në kërkim (DETAJE)

Policia ka vënë në pranga dy persona, mes tyre një kryeplak fshati, si dhe ka shpallur në kërkim tre të tjerë për dy raste...

Kishte për detyrë të kontrollonte territorin dhe të njoftonte policinë, kryeplaku në Skrapar mbjell vetë kanabis, arrestohet

Ai që kishte për detyrë të inspektonte territorin dhe të njoftonte policinë nëse haste bimë narkotike të mbjella, kryeplaku i fshatit Prishtë në Çepan...

I preu fytin dhe zemrën ia nxorri jashtë me thikë, lihet në burg 37 vjeçari që masakroi fqinjin në Skrapar

Gjykata ka dhënë masën arrest në burg për autorin e ngjarjes se rëndë që ndodhi para dy ditësh në fshatin Jaupas në Skrapar, ku...

E vrau kushëriri, detaje TRONDITËSE nga vrasja e 77 vjeçarit, nipi tregon ngjarjen: I preu fytin dhe damarët, me thikë ia kishte nxjerrë zemrën...

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në fshatin Jaupas në Skrapar, ku 37 vjeçari Hamza Çela ka vrarë me thikë kushëririn e...

Lajmet e fundit