Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Skrapar

U ngeci mjeti në baltë, turistët kanadezë të bllokuar për disa orë në Skrapar

Dy turistë kanadezë kanë mbetur të bllokuar ditën e sotme për dosa orë në skrapar, pasi mjeti i tyre ngeci në baltë.Ata kanë telefonuar...

Iu gjetën fidanë kanabisi dhe radiomarrëse në shtëpi, shpallet në kërkim 44-vjeçari dhe kryetari i fshatit në Skrapar

Një 44-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Beratit pasi gjatë kontrollit në shtëpi i janë gjetur kubikë me fidanë të dyshuar cannabis...

Vjedhje makinash dhe trafik droge, kush është 22-vjeçarja nga Skrapari dhe i riu nga Cërriku që bashkëpunonin me bandën greke (FOTO)

Policia greke ka publikuar emrat dhe fotot e një grupi kriminal të goditur në 20 maj 2021 pas akuzave për vjedhje automjetesh dhe trafik...

Kultivonin lëndë narkotike në miniserë, arrestohen tre persona në Berat, procedohet kryeplaku i fshatit (EMRAT)

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë pasi akuzohen për tentativë dhe kultivim të bimëve narkotike. Policia e Poliçanit dhe Skraparit në bazë të...

Mbyllet numërimi në Skrapar, PS mposht LSI në vendlindjen e Metës (REZULTATI I PLOTË)

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në bashkinë e Skraparit, ku janë numëruar të gjitha, 28 kutitë me fletët e votimit. Si rezultat Partia...

Meta tregon hapur dy cilësi të mira të Edi Ramës, zbulon çfarë do të bëjë kur të dorëhiqet nga politika: Do kthehem në…

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka treguar dy cilësi të mira të Edi Ramës, edhe pse kohët e fundit marrëdhëniet mes tyre...

“Është çmendur Presidenti”, zëdhënësi i Metës i nxjerr Brahos foton e sikletshme: O Tak çiçi, ti as sorrë nuk meriton të quhesh

Presidenca i është përgjigjur kandidatit të PS për deputet në qarkun e Tiranës, Spartak Braho, pas deklaratave të këtij të fundit sot nga Skrapari,...

“Do dalë dhe do marrë pushkën”, Spartak Braho: Na është çmendur Presidenti

Kandidati i Partisë Socialiste, Spartak Braho së bashku me kryeministrin Edi Rama në kuadër të fushatës elektorale ditën e sotme ndodhen në Skrapar. Gjatë...

Rama bëhet sentimental: Të kisha një gotë raki këtu do e pija për shëndetin e Metës dhe familjes së tij. Kam ngrënë bukë me...

Kryeministri Edi Rama është dnalur sot në vendlindjen e presidentit Ilir Meta, në Skrapar. Ai u kërkoi atyre votën për PS, pasi siç tha...

Rama i drejtohet skrapallinjve: Ju e bëtë Ilir Metën ai që është sot. Babai që ka dalë nga shtëpia dhe po çmend lagjen. Duhet...

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Kreut të Shtetit nga vendlindja e tij, Skrapari, lidhur me replikat e fundit që kanë pasur mes njeri-tjetrit...

Lajmet e fundit