Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

skifterat

Arrestohen në flagrancë 2 ‘skifterët’ në Tiranë, 7 vjedhje në 8 muajt e fundit, synonin bizhuteritë dhe paratë

Kanë rënë në pranga dy "skifterat" e banesave në Tiranë, që për 8 muaj kishin arritur të futeshin në 7 shtëpi të ndryshme dhe...

Dalin detaje nga arrestimi i ‘skifterave’ për vjedhjet në Francë, si i nxori zbuluar laçianët parfumi i personalizuar

Dalin detaje nga operacioni i koduar 'AKUILA 2019', i Policisë së Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda, Policinë Franceze dhe organet...

Bënin kërdinë me vjedhje, arrestohen 2 ‘skifterat’ e Vlorës, 2 të tjerë në kërkim

Policia e Vlorës ka arrestuar dy shtetas si dhe shpallen në kërkim dy të tjerë, të dyshuar edhe për kryerjen e një sërë vjedhjeve...

Mbanin drogë dhe armë, arrestohen tre ‘skifterat’ shqiptarë në Itali (EMRAT)

Policia italiane ka vënë në pranga 3 shqiptarë në Bari për një sërë akuzash. Mësohet se janë arrestuar Kristo Shyti 26...

Arrestohen 3 skifterat nga Shkodra, vodhën shtëpinë e një të moshuari, dyshohen për disa të tjera

3 persona kanë rënë në pragat e Policisë si autorë të dyshuar për vjedhje të kryer në bashkëpunim. 'Nga strukturat e...

Ishin shpallur në kërkim, arrestohen dy ‘skifterat’

Policia ka vënë në pranga dy të rinj të shpallur në kërkim për vjedhje. Bëhet fjalë për 26-vjeçarin me iniciale A.T,...

Policia thirrje qytetarëve: Mos shpërndani në rrjetet sociale foto nga pushimet dhe dasmat

Policia i bën thirrje qytetarëve të mos shpërndajnë fotografi nga pushimet apo evenimente të ndryshme. Policia në Gjilan të Kosovës argumenton...

NDODH në DURRËS/ Policia shikon 2 të rinj që vrapojnë dhe i arreston, çfarë i thanë ‘skifterët me namuz’

Një episod sa qesharak aq edhe për të ardhur keq ky i raportuar nga gazetarja Dorjana Bezat.   “Kam kohë që...

Si u shkatërrua banda e shqiptarëve në Itali, zbardhen përgjimet e “Shefit” (VIDEO)

Italia, sipas asaj që kanë nxjerrë hetuesit, ishte një lloj bankomati për hajdutët shqiptarë. Një objektiv që duhej përdorur sa më shumë të ishte...

Lajmet e fundit