Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

skene

Luan Zhegu zbulon pse qëndronte pa lëvizur në skenë: Më thoshin që të kisha kujdes, shumë këngëtarë ishin ndëshkuar për thyerje të “rregullave” të...

Luan Zhegu është një nga artistët më të mëdhenj shqiptarë, zëri i ëmbël dhe unik i të cilit ka shoqëruar disa breza.Përveç zërit, Luan...

Vlonjatët si nëpër filma/ Sajuan atentatin, arrestohet Romario Aliraj dhe shoku i tij (DETAJE)

Policia ka arrestuar 24-vjeçarin Romario Aliraj pasi disa ditë më parë u raportua se të riut i është bërë atentat në Novoselë. Por gjithçka ka...

TRAGJIKE/ Rrëzohet skena gjatë koncertit, vdes një fëmijë, plagosen 14 të tjerë (VIDEO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kinë ku si pasojë e rrëzimit të një skene ka mbetur i vdekur një fëmijë dhe janë plagosur...

Ngjitet sonte në skenën e Eurovizion, Jonida Maliqi MESAZH shqiptarëve: Jemi bashkë, më votoni

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi do të ngjitet sonte në skenën e Eurovizion, në natën e dytë të gjysmëfinales. Pak orë para...

Metallica performojnë në shi, kitaristi rrëshket dhe rrëzohet në skenë gjatë koncertit (VIDEO)

Një incident i ka ndodhur kitaristit Metallica Kirk Hammett gjatë një shfaqje në shi në San Siro-s në Milano. Kitaristi rrëshqiti...

Feston sot ditëlindjen, Anxhela Peristerin e surprizojnë në mes të skenës

Anxhela Peristeri është ndër këngëtaret më të mira jo vetëm të muzikës live, por edhe performancat e saj godasin gjithmonë te publiku. ...

Momenti epik që nuk e keni parë: Velina e re e Xing-ut bie në mes të skenës (VIDEO)

Pas largimit të Kejvina Kthellës, Ermal Mamaqi prezantoi mbrëmë velinën e re. Ajo është modelja Belinda Dragoti. Kjo e fundit...

SHOKUESE/ Ishte duke performuar, këngëtarja vdes në skenë (VIDEO)

Një këngëtare e muzikës popullore ka vdekur duke kënduar në skenë, pasi pësoi një atak në zemër. Faniya Khaliullova u...

Përfaqësuese e Shqipërisë në “Miss Universe”, Trejsi Sejdini lëvizje provokuese në skenë (VIDEO)

Trejsi Sejdini është miss-i përfaqësues i Shqipërisë në “Miss Universe” që këtë vit zhvillohet në Tajlandë. Në një nga daljet e saj në pasarelë...

Papa Françesku do mbante fjalim, 6-vjeçari ngjitet në skenë dhe tërheq të gjithë vëmendjen (VIDEO EPIKE)

Papa Françesku do të mbante fjalën e tij para të pranishmëve ditën e djeshme në Vatikan, por të gJithë vëmendjen e mori një 6-vjeçar....

Lajmet e fundit