Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

Skenderbeu

Futbollisti shqiptar baba për herë të dytë: U bënë dy princesha

Kapiteni i Skënderbeut, Bledi Shkëmbi është bërë baba për herë të dytë. Është vetë korçari që ka njoftuar miqtë dhe fansat në rrjetet sociale...

Skënderbeu ‘goditje’ në fund të merkatos, Xhejms Adeniji i bashkohet korçarëve

Më në fund Skënderbeu ka gjetur sulmuesin që kërkonte: është Xhejms Adeniji, talenti i Laçit, i cili tashmë hedh hapin e madh dhe merr...

Ja si ndahet shpërblimi në dhomat e zhveshjes për lojtarët e Vllaznisë

Vllaznia ka arritur të sigurojë sot një fitore të rëndësishme përballë kampoinëve të Skendërbeut, e për këtë arsye është menduar edhe për një shpërblim...

Vllaznia i merr 3 pikë Skënderbeut, Partizani fiton dhe arrin kreun

Partizani arrin të mund Laçin për kampionat, duke u barazuar me pikë me Skënderbeun kryesues. Ekipi i drejtuar nga Agostineli shfaqet mjaft agresiv...

Vllaznia – Skënderbeu, goditet me stol në kokë një polic

Ndeshja mes Vllaznisë dhe Skënderbeut është mbyllur me “paqe”, ku ekipet nuk kanë mundur të shënonjë asnjë gol gjatë ndeshjes. Por duket...

“Bernard Berisha nuk kushtoi 600 mijë euro”

Bernard Berisha i ka kushtuar Anzhit shumë më pak se 600 mijë euro. Edhe pse mediat kanë raportuar se Skenderbeu ka përfituar këtë shumë...

Ngjela kërkesë Veliajt: Otomanët e “futën në pyll” monumentin e Skënderbeut

Avokat Spartak Ngjela ka një kërkesë për kryetarin e Bashkisë Tranë, Erion Veliaj sot në 548 vjetorin e ndarjes nga jeta të Heroit Kombëtar...

A shkoi Gjergj Kastriot Skënderbeu për pelegrinazh në Mekë?

Nëse autori i referohet në poemën e tij Iskanderi në Qabe, Gjergj Kastriotit apo Aleksandrit të Madh, mbetet ende mister. /A.L, Newsbomb.al/

Bernard Berisha largohet nga Skënderbeu për 1 milion euro

Ashtu siç pritej ndodhi. Bëhet fjalë për Bernard Berishën, për të cilin drejtuesit e klubit kanë vendosur përfundimisht ta shesin. Një gjë e tillë...

Lajmet e fundit