Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Skenderbeu

Basha “harron” politikën dhe uron Vllazninë për fitoren, postimi i vetëm për ditën e sotme në Instagram

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mesa duket ka “harruar” postimet politike, dhe nëse shihet në faqen e tij zyrtare në Instagram, sot është...

Vllaznia fiton trofe pas 13 vitesh pritje, mposht Skënderbeun në finalen e Kupës së Shqipërisë

Vllaznia është fituesja e Kupës së Shqipërisë në futboll për sezonin 2020-2021.Ka mjaftuar një gol nga Da Silva në minutën e 39-të që shkodranët...

“Gëzuar ditëlindjen luftëtarit më të madh të Shqipërisë”, Yuri Kim për Skënderbeun: Për guximin e tij është nderuar në të gjithë botën, edhe në...

Sot në 6 maj është ditëlindja e Heroit tonë Kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeut, i cili për herë të parë e pa dritën e diellit...

Në 553 vjetorin e vdekjes së Heroit Kombëtar, përdhoset busti i Skënderbeut në Korçë

Busti i heroit kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeut në Korçë është shkarravitur nga disa qytetarë. Kjo ngjarje ka ndodhur pikërisht sot në...

Meta përkujton vdekjen e Skënderbeut: Shqiptari më i gjallë ndër shqiptarët e gjallë

Presidenti Ilir Meta ka përkujtuar 553-vjetorin e vdekjes së heroit kombëtar Skënderbeu. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta shkruan se...

Busti i Skënderbeut në Prizren, reagon Kreshnik Spahiu: Kanë ëndërruar që të jetë më i gjatë se Rama, po heroizmi nuk buron nga gjatësia...

Kreshnik Spahiu ka komentuar bustin e Skënderbeut që u vendos ditën e djeshme në Prizren. Në një postim në rrjetet sociale,...

Gjergj Kastriot Skënderbeu ‘mbërrin’ edhe në Prizren, shtatorja i Heroit Kombëtar vendoset në qytetin e Kosovës (FOTO)

Shtatorja e Heroit Kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeut do të jetë i vendosur edhe në qytetin e Prizrenit. Mbrëmjen e sotme shtatorja...

Presidenti Meta viziton vendin e origjinës së SKËNDERBEUT: Të bëhet zemra mal kur sheh djemtë dhe vajzat…

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka vizituar vendin e origjinës së Heroit tonë Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu. Ai ka qenë...

Ardjan Takajt nuk ‘i del inati’ me UEFA-n, ironizon me rezultatin e Bayern-Barcelona: U alarmuan se u mund Skëndërbeu 5-1, po kjo e sotmja...

Me rezultat të papritur përfundoi ndeshja e Champions League mes Bayern Munich dhe Barcelonës, me gjermanët që fituan me rezultatin tenistik 8-2. ...

Humbi betejën me sëmundjen e rëndë, publikohet poezia prekëse e futbollistit të Skënderbeut: Një ditë ku lulet janë ujitur nga lotët e mi (E...

Ndarja nga jeta e 18 vjeçarit Dorian Tahirllari, pjesë e ekipit të të rinjve të Skënderbeut ka tronditur gjithë Shqipërinë. 18-vjeçari...

Lajmet e fundit