Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

skender minxhozi

Shpallja e Sali Berishës “NON GRATA”, Minxhozi: SHBA ka hyrë në vathën e politikës shqiptare, ka kapur prej brirësh dashin që prin kopenë!

“SHBA kanë hyrë në vathën e politikës shqiptare dhe kanë kapur nga brirët dashin që i prin kopesë.”Kështu shprehet analisti Skënder Minxhozi, për vendimin e...

Lajmet e fundit