Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

skender brataj

A do të ketë muzikë pas orës 23:00? Flet Brataj: Bishti i pandemisë, vala e katërt do të jetë në shtator, lokalet tona…

Kreu i Urgjencës Kombëtare Skëndër Brataj foli për masat anti-Covid-19, duke u shprehur se ato do të vijnë duke u lehtësuar gradualisht. Ai komentoi edhe...

Skënder Brataj jep ALARMIN: Rrezikohemi nga varianti DELTA i Covid

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka deklaruar se heqja e masave anti-Covid 100% nuk do të ndodhë as këtë verë. Ai u shpreh se...

Brataj optimist për verën: E keqja më e madhe ka kaluar, por jam i shqetësuar për…

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj deklaroi mbrëmjen e sotme se situata e pandemisë është nën kontroll, pasi së fundmi nuk janë regjistruar humbje...

Brataj thirrje pronarëve të lokaleve: Krijoni kushte për organizimin e festave, vjeshta mund të risjellë probleme

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj kërkoi që pronarët e lokaleve të krijojnë kushte e hapësira për organizimin e festive dhe dasmave, pas lirimit...

Hapja e spitalit Memorial të Fierit, Brataj: Filloi për herë të parë trajnimi i personelit mjekësor

Shefi i Urgjencës, Skënder Brataj thotë se ditën e djeshme ka nisur për herë të parë trajnimi i personelit mjeksor të spitaleve rajonale të...

Skënder Brataj shpjegon masat e reja të Komitetit: Imuniteti s’ka arritur akoma 70%; Grumbullimet? Jeta vazhdon, njerëzit kanë nevojë për festa

Mjeku Skënder Brataj, pjesë e Komitetit Teknik të Ekspertëve thotë se masat e reja të vendosura sot janë për jetën e njerëzve, sepse pavarësisht...

Pasaporta jeshile e Covid, Brataj: Është shkelje e të drejtave të njeriut, askujt s’mund t’i mohohet lëvizja e lirë në Europë

Sot në “Open” është diskutuar lidhur me pasaportën jeshile të Covid-19 që mund të miratojë BE, për lëvizjen brenda kontinentit. Kreu i Urgjencës, Skënder...

Mjekët “përplasen” në studio, Brataj “i hedh poshtë” studimin Genc Sulçebes: Më vjen keq, por s’e pranoj!

Mbrëmjen e sotme pati një debat mes mjekut Genc Sulçebe dhe kreut të Urgjencës, Skënder Brataj, pasi ky i fundit nuk ishte dakord me...

Brataj i nxjerr “sekretin” Komitetit të Ekspertëve: Nesër do të njoftohet heqja e maskave, ndërsa ora policore do të…

Nesër do të mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve ku pritet të ketë lirim të masave të Covid-19. Sot në “Open” kreu i Urgjencës Kombëtare,...

Fundi i Covid-19? Flet Brataj: Do të kemi vaksinuar të gjithë popullsinë deri në…, ja kur hiqen masat kufizuese

Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj tha se pranvera e ardhshme do të jetë fundi i pandemisë së Covid-19. Ai shtoi se deri në pranverën...

Lajmet e fundit