Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Skavic

Balluku dhe ambasadorja Kim në zonën ku do të ndërtohet hidrocentrali i Skavicës: E kënaqur që jemi në Veri me një nga...

Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku dhe ambasadorja amerikane, Yuri Kim ndodhen në zonën  ku do të ndërtohet hidrocentrali i Skavicës, ku ka nisur puna...

Lajmet e fundit