Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

skandali

Skandali me kompaninë “ONE”/ Gazetari: Më kërkojnë 200 euro për një numër që nuk e kam aktivizuar e as përdorur! Kolegu: Mua refuzojnë të...

Gazetari i njohur i ekonomisë, Klodian Tomorri ka denoncuar këtë të martë një rast abuziv të kompanisë celulare "ONE". Ai thotë se tre vite...

Dëshmia tronditëse në Kosovë / Foshnja futet bashkë me çarçafët në lavatriçen e spitalit, nxirret copa-copa

Një rast skandaloz ka ndodhur së fundmi në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës të Kosovës. Mediat kosovare raportojnë se pakujdesia e madhe e stafit të...

Paralajmërimi i Brisida Shehajt: Nesër do denoncojmë një skandal të rëndë

Koordinatorja për luftën kundër korrupsionit në Partinë e Lirisë, Brisilda Shehaj bëri të ditur se ditën e nesërme, do të denoncojë se bashku me...

SKANDALI / Laboratorët përgjigje fiktive pa kryer analizat, farmacitë shesin nën dorë teste e shpejta të COVID-19

Shtrëngimi i masave për kalimet në kufi nga shumë shtete, rriti dhe abuzimet për përgjigje tamponësh negative për të kaluar kufijtë. Fiks Fare solli sërish...

SKANDALI/ Firma e nënkryetarit të Bashkisë së Finiqit fiton tenderin 50 milionë lekë nga Bashkia Finiq

Fiks Fare denoncoi një konflikt të pastër interesi, ku kompania e nënkryetarit të Bashkisë së Finiqit ka fituar një tender plot 50 milionë lekë...

Skandali/ Kryetari i Gjykatës së Dibrës gjykoi një vendim të formës së prerë nga Gjykata e Lartë

Fiks Fare denoncoi një skandal në Gjykatën e Dibrës, ku kreu i kësaj gjykate, Edan Veçani, ka gjykuar një vendim në shkallën e parë...

SKANDALI/ Ndeshje me qenë gjatë natës në Vlorë, i organizon veterineri, zyrtar i lartë i mazhorancës

Në Vlorë prej muajsh organizohen gjatë natës ndeshje me qenë, duke u kthyer në shqetësimin e banorëve. Edhe pse këto organizime janë të ndaluara...

SKANDALI/ Jeta e dyfishtë e 54-vjeçarit me 2 djem që “gjuan” meshkujt tek liqeni: Qejfi ma ka, por b**ha s’ma mban

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” regjistroi disa biseda, të cilat shkojnë deri në agresion seksual, nga të panjohurit me prirje homoseksuale në zonën...

SKANDALI/ Formulari që po shpërndahet në kopshtet e fëmijëve, NËNA dhe BABAI futen në kllapa, zëvendësohen me PRINDI 1dhe PRINDI 2

Një formular skandaloz po shpërndahet në koppshtet e fëmijëve në Tiranë, ku nëna dhe babai në formular janë futur në kllapa, për t’u zëvendësuar...

SKANDALI/ Fitimet e Portit të Durrësit i merr privati, investimet i bën shteti!

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës “dhuratat” e Autoritetit Portual të Durrësit ndaj firmës që menaxhon Terminalin e Kontenierëve. Sipas dokumenteve që disponon...

Lajmet e fundit