Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Skandalet

Johnson betohet se do t’i mbrojë diplomatët britanikë pas skandalit të ambasadorit në Washington

Kandidati për kryeministër të Britanisë, Boris Johnson, është betuar se do t’ia mbajë anën diplomatëve të Britanisë së Madhe kudo që janë në botë....

Europorter shkrim për Shkëlzen Berishën: Djali i ish-kryeministrit që jeton mes luksit dhe skandaleve korruptive

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit shqiptar Sali Berisha, u thirr javën e kaluar nga Prokuroria e Përgjithshme në Tiranë për të dhënë dëshminë e...

Skandalet e vitit në showbiz-in shqiptar

Edhe viti që sapo lamë pasë ishte i mbushur me ngjarje nga më të ndryshmet. Natyrisht nuk munguan as skandale të cilat ishin kryetituj...

Lajmet e fundit