Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

skandal

SKANDALI/ Masakër në Gjirin e Lalzit, resorti heq rërën sepse i zë pamjen e detit (VIDEO)

Një skandal i madh ka ndodhur në Gjirin e Lalzit, ku automjete të rënda po punbojnë për të hequr rërën e plazhit vetëm sepse...

Vijojnë SKANDALET në Spitalin e Fierit/ Mjeku filmohet duke marrë para nën dorë për t’i shërbyer pacientit

Më datë 25 Maj 2021, emisioni Stop në Tv Klan transmetoi materialin audio të qytetarit Ardit Klima që u dhunua nga mjekët brenda ambienteve...

Skandal në aeroport, pasagjerëve u bëhen tamponë të përdorur

Disa punonjës të një kompanie të madhe farmaceutike indoneziane janë arrestuar pasi dyshohet se kanë ripaketuar tamponët. Rreth 9.000 pasagjerë të linjave ajrore në Indonezi...

SKANDALI/ Zyrtari i FRD-së premton vende pune pas zgjedhjeve dhe ngacmon seksualisht qytetaren: Bëhu e dashura ime dhe do jesh drejtoreshë

Një skandal i madh është publikuar mbrëmjen e sotem në emisonin “Stop”, ku nëndrejtori i FRD-së për Tiranën, Ilir Hodaj, është filmuar teksa i...

SKANDAL/ I nxorën intervistën jashtë kontekstit, Yuri Kim reagon për lajmin e mediave: NUK mbështesim asnjë parti! Jemi me qytetarët

Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim, reagon për lajmin e disa mediave shqiptare të cilët kanë nxjerr një intervistë të sajën jashtë kontekstit,...

PLAS skandali në Britani, Sekretarja e Shtetit shpenzon 77 mijë paund për produkte estetike, një pjesë të parave i harxhon në Tiranë

Një artikull i “Byline Times” në Britaninë e Madhe ka zbuluar se Sekretarja e Shtetit Priti Patel ka shpenzuar 77 mijë paund nga buxhëeti...

SKANDAL NË BELGJIKË/ Eurodeputeti merr pjesë në orgji me 20 burra, gjobitet me 250 euro

Një eurodeputet drejtues i krahut të djathtë dhe aleat i kryeministrit hungarez Viktor Orban është ndaluar dhe gjobitur pasi mori pjesë në një parti...

Punonjësit denoncojnë SKANDALIN: Teleperformanca na kërkoi vendosjen e KAMERAVE në dhomën e gjumit për të kontrolluar punën

Sindikata Kombëtare e Qendrave të Kontaktit “SOLIDARITETI” ka publikuar një skandal të kompanisë "Teleperformanca". Duke u nisur nga situata e krijuar...

Skandal në Krujë, mjeku dhe gruaja e tij e infektuar me Covid refuzojnë karantinimin e detyruar, dalin për kafe dhe shkojnë në punë (EMRI-FOTO)

Një skandal ka ndodhur në Krujë, ku një mjek dhe gruaja e tij e infektuar me Covid kanë refuzuar karantinimin e detyruar. ...

Skandali i festës me birra dhe muzikë, gazetari italian për gjobat e mjekëve shqiptarë: Mëkat i vogël, ata janë heronj të vërtetë në këtë...

Gazetari i “Bresciaoggi”, Giuseppe Spatola, ka folur në lidhje me skandalin e gjobave për mjekët shqiptarë me mision në Itali, një natë para se...

Lajmet e fundit