Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

skafe

Guardia di Finanza operacion në Vlorë, po shkëmbenin 600 kg hashash, kapen trafikantët me 3 skafe në det të hapur, si u pikasën nga...

Policia e Vlorës dhe Guardia di Finanza ka finalizuar me sukses një operacion për kapjen e plot 600 kg lëndë narkotike. Gjatë operacionit u bë...


Lajmet e fundit