Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

skaf

Kapet 1 ton e gjysmë kanabis në skaf drejt italisë, pranga dy vlonjatëve (VIDEO)

Autoritetet italiane kanë ndaluar një gomone të ngarkuar me drogë që po udhëtonte nga Shqipëria drejt brigjeve italiane. Drejtoria Antimafia e...

Vlorë, kapet skafi “ERA III”, dyshohet se do përdorej për trafik droge

Policia Kufitare Vlorë në bashkëpunim me Delta Force dhe Guardia di Financa ndaluan sot një skaf që sipas tyre dyshohej se ishte përgatitur për...

Dy italianë të moshuar ndalohen në plazhin e Vlorës, u kapën nga radari duke lundruar me skaf

Rreth orës 17:45, në plazhin e quajtur "Darëzezë-Hoxharë" Vlorë, është kapur një mjet lundrues "Skaf", me 2 shtetas italianë në bord. ...

Biznesmeni i akuzuar për vrasjen e turistit rus kallëzon oficerin e Policisë Gjyqësore në Vlorë

Biznesmeni nga Elbasani, Fatmir Kuç, i akuzuar për vrasjen e turistit rus disa ditë më parë në Himarë, ka kallëzuar në Prokurori...


Lajmet e fundit