Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

skaf

Sekuestrohet skafi me 700 kg drogë, arrestohen 2 shqiptarë

Një operacion i përbashkët i Policisë  së Shtetit me Policinë italiane ka bërë të mundur sekuestrimin e një skafi me 700 kilogram drogë. ...

Rama çan detin me skaf, për ku është nisur kryeministri? (VIDEO)

Prej disa ditësh kryeministri Edi Rama është nisur me pushime drejt jugut të vendit. Herë pas here Rama poston foto dhe...

Si në filma, plazhi plot me pushues, policia ndjek me helikopter një skaf me drogë (VIDEO)

Tursitët që po pushoni në plazhin Manilva në Spanjë janë dëshmitarë nga një aksioni policor që ka ndodhur përpara syve të tyre, e ngjashme...

Sekuestrohet skafi me 1 TON drogë nga Shqipëria, arrestohen 2 vlonjatë në Itali (VIDEO)

Policia italiane ka sekuestruar  një motoskaf të fuqishëm që lundronte në brigjet e Samta Maria de Leuca në provincën e Lecces me 1 ton...

FOTO-VIDEO: Policia kap skafin në Sarandë, do mbushej me drogë

Policia e Sarandës ka sekuestruar një skaf rreth 5 metra të gjatë mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar. Operacioni u organizua...

Policisë së Durrësit i shpëton skafi me drogë, arrestohen 2 trafikantë

Policisë së Durrësit i ka shpëtuar një skaf me drogë dhe po vijon rrugën e tij drejt Malit të zi. Sakaq, sipas news24 bëhet...

Pritej të dilte por ky është vendimi që mori sot gjykata për të dyshuarin e vrasjes së turistes ruse

Gjykata e Sarandës ka dhënë sot masën e sigurisë për Ermal Fataj, autorin e dyshuar për vrasjen e 15-vjeçares ruse Kseniya Ryok në Ksamil....

Ngjarja në Ksamil, i akuzuari dëshmon në gjykatë: Kërkoj hetim të rregullt, kontrolloni dhe skafet e tjerë

Gjykata e Sarandës ka lënë në fuqi kërkesën e Prokurorisë, duke dhënë burg me afat 45 ditë të dyshuarin për aksidentin me pasojë vdekjen...

Vdekja e turistes ruse, deti në Sarandë bie në “heshtje”, asnjë motor uji dhe skaf në qarkullim

Është ironi therrëse, por turistët në plazhet e një prej qyteteve më të frekuentuara gjatë verës, në Sarandë, ndihen më të qetë pas tragjedisë...

Rrezikojnë të mbyten 6 turistë me skaf në Ksamil, Policia Kufitare i vjen në ndihmë

Gjashtë turistë kanë rrezikuar seriozisht të mbyten teksa skafi me të cilin kishin dalë për shëtitje në bregdetin e Ksamilit, ka pësuar defekt në...

Lajmet e fundit