Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.1kmh
75 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

skaf

Tragjedia me vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, sot mbahet protesta para Ministrisë së Brendshme

Shoqëria civile do të zhvillojë sot një protestë para Ministrisë së Brendshme, pas tragjedisë në Himarë ku humbi jetën një vogëlushe 7-vjeçare pasi u...

E përplasi skafi në shezlong, flet i mbijetuari: Kam shumë dhimbje, por kur pashë ngjarjen e asaj gocës…

Agustin Sefa, 31-vjeçari i cili po pushonte në jug të vendit me të fejuarën e tij, i shpëtoi vdekjes pasi u godit nga një...

Mes lotëve dhe dhimbjes, i jepet lamtumira e fundit vogëlushes që u përplas për vdekje nga skafi në Himarë

Është përcjellë për në banesën e fundit 7-vjeçarja e cila ndërroi jetë ditën e djeshme pasi u përplas nga një skaf që drejtohej nga...

Manovra të rrezikshme në det, policia e Sarandës bllokon 3 “Jet ski”, ndëshkon pronarët

Janë bllokuar dhe tre mjete të tjera lundurese “Jet ski” në Sarandë. Policia ka ndëshkuar me masë administrative pronarët e 3 mjeteve lundruese “Jet ski”,...

“S’ka gjumë sonte”, Ardit Gjebrea për tragjedinë në Himarë: Prindërit e mjerë sapo vulosën me zi jetën e tyre, nuk ka kontrolle…

Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka reaguar në lidhje me ngjarjen e tmerrshme që u shënua në Himarë, ku një skaf përplasi për vdekje...

Pamje trishtuese, babai i vajzës u përball me policin vrasës, ra në gjunjë nga tronditja e madhe

Pamje tronditëse nga momenti i aksidentit të rëndë të ndodhur sot në plazhin e Potamit në Himarë. Babai i vajzës 7-vjeçare që humbi jetën pasi...

VIDEO/ Deputeti i PD tregon tmerrin që i panë sytë: Isha vetëm 20 metra larg, ishte horror

Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, ka rrëfyer tmerrin që i kanë parë sytë ditën e sotme në plazhin e Potamit në Himarë, ku...

Gledis Nano shpreh ngushëllime për vdekjen e 7 vjeçares në Himarë, përjashton autorin nga radhët e policisë dhe pezullon kryekomisarin e Vlorës

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme, në Potam, Himarë, ku...

“Si mundet që nuk ndalen ky soj?” Vdekja tragjike e fëmijës në Himarë, “shpërthen” Erion Braçe: Sa larg normales i kemi të pasurit tanë

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, ka reaguar i revoltuar pas ngjarjes së rëndë në Himarë ku komisari Arjan Tase përplasi për vdekje me...

Komisari përplasi për vdekje fëmijën 5 vjeç në plazhin e Himarës, reagon AMP

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur ditën e sotme në Himarë ku komisari Arjan Tase goditi për vdekje...


Lajmet e fundit