Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

skaf

“Skafi doli në breg teksa në det kishte fëmijë”, gazetari denoncon nga plazhi Borshit: A duhet të kemi një viktimë tjetër, e të bëjmë...

Gazetari Osman Stafa ka publikuar një tjetër rast, ku një motorskaf ka kaluar përmes pushuesve në plazhin e Borshit duke u rrezikuar jetën pushuesve. Gazetari...

Skafi pëson defekt dhe bllokohet në mes të detit, shpëtohet pushuesi në plazhin e Jalës

Një pushues në plazhin e Jalës, Dhërmi ka rrezikuar të mbytet mesditën e sotme, pasi mjeti lundrues me të cilin ai po lëvizte ka...

Të rinjtë me “Jetski” nuk zënë mend, gjobitet 18 vjeçari me skaf në Sarandë, në Radhimë lundrojnë pranë zonës ku pushojnë qytetarët

Një 18-vjeçar është ndëshkuar me gjobë 60.000 lekë të rinj, pasi ka lëvizur me skaf jashtë zonës së kufizuar për lëvizjen e mjeteve lundruese. Bëhet...

Skafi pëson defekt në mes të detit, shpëtohen mrekullisht 4 pushuesit në Shëngjin

Policia Kufitare e Shëngjinit iu ka ardhur në ndihmë 4 pushuesve të cilit kishin mbetur të bllokuar në det të hapur, pasi skafi me...

U fut me skaf në plazhin e Ksamilit, 28 vjeçari gjobitet me 1 milion lekë dhe i bllokohet mjeti lundrues (VIDEO)

Një 28 vjeçar është gjobitur me 1 milion lekë të vjetra nga Policia Kufitare në Sarandë, pasi është futur me skaf brenda zonës së...

Lundronte me skaf brenda zonës së kufizuar, policia bllokon mjetin në Sarandë dhe ndëshkon me dy gjoba pronarin

Policia e Sarandës ka bllokuar një skaf si dhe ka gjobitur me dy gjoba pronarin. Bëhet me dije se është bllokuar mjet lundrues skaf dhe...

Xhaxhi vrau nipin, skafi përplasi për vdekje 7-vjeçaren, fati tragjik i fëmijëve që kthen nga emigrimi për pushime dhe humbën jetën në Shqipëri

Ngjarje tragjike janë shënuar në vend gjatë kësaj vere, ku dy fëmijë që ishin kthyer në atdhe me prindërit për të shijuar pushimet, humbën...

“U godit nga skafi që drejtohej nga polici”, mediat britanike pasqyrojnë vdekjen tragjike të 7-vjeçares në Himarë

Mediat britanike kanë pasqyruar ngjarjen e rëndë që ndodhi në Himarë, ku 7-vjeçarja u godit për vdekje nga një skaf që drejtohej nga polici...

Përplasi me skaf 7-vjeçare në Himarë, Gjykata e Vlorës lë në burg ish-komisarin Arjan Tase

Gjykata e Vlorës ka dhënë masën “arrest me burg” për ish-komisarin Arjan Tase,i cili përplasje për vdekje me skaf 7-vjeçaren, Jonada Avdia në Himarë. Arjan...

Ngjarja tragjike në Himarë, Berisha nxjerr emrin e pronarit të skafit: Punon në Londër…

Ish-kryeministri Sali Berisha po mban një konferencë me gazetarët, ku ka folur sërish për ngjarjen e rëndë që u shënua në Himarë, ku humbi...

Lajmet e fundit