Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Sitar Ali

Trajtonin si skllevër punëtorët rumunë, dënohet shqiptari dhe shoku i tij në Angli (EMRAT-FOTO)

Një shqiptar dhe një burrë tjetër janë shpallur fajtorë pasi akuzohen se shfrytëzonin punëtorë rumunë. Defrim Paci, 42 vjeç, nga Nottinghamshire dhe Sitar Ali, 33,...

Lajmet e fundit