Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

sistemi

Andi Përmeti në Kuvend: Ja pse Rama dhe Basha kanë frikë nga ‘Bindja Demokratike’

Deputeti Andi Përmeti hodhi akuza të forta sot në Kuvend për kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokratin Lulzim Basha. Përmeti i cili...

‘Do ndryshojë sistemi’, shpërthen Myslim Murrizi: Asnjë bilbilush rrugoreje që bën cërr cërr pas fustanit të…

“Do të ndryshojë sistemi nga çdo grup vemjesh”, kështu deklaroi deputeti Myslim Murrizi në emisionin ‘Kjo javë’. Murrizi deklaroi se ky...

‘Jemi në krizë’, qytetari ‘i qan hallet’, Basha: Duhet shembur sistemi

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar me takimet, ndërsa ditën e sotme ndodhet në Malësinë e Madhe. Basha u...

SKANDAL/ Dalin përgjigjet e provimit të matematikës, BLLOKOHET sistemi

Mbrëmjen e sotme janë publikuar rezultatet e provimit të matemaktikës për maturantët, ndërkohë që sistemi ku mund të kontrollohen rezultatet është bllokuar. ...

Si sot 70 vite më parë, publikohen fotot rrënqethëse të dy ish-deputetëve që u pushkatuan nga sistemi komunist

Historiani Kastriot Dervishi ka publikuar sot pamjet rrënqethëse të dy viktimave të sistemit komunist. Bëhet fjalë për dy ish-deputetë shqiptarë të...

Prishet sistemi, bllokohet pika kufitare e Qafë Botës, radhë kilometrike (FOTOT)

Në pikën kufitare të Qafë Botës, që lidh Shqipërinë me Greqinë,  në Sarandë, janë krijuar radhë kilometrike të makinave. E gjitha...

Mbyllet për 2 orë kufiri i Kapshticës, riparime sistemi nga pala greke

Bllokohet qarkullimi i udhëtarëve në kufirin e Kapshticës, i cili ndan Shqipërinë me Greqinë. Pala greke ka njoftuar se do të bëjë riparime te...

9.57 milionë euro koncesion 10 vite për mbledhjen e TVSH-së nga privati

Ministri i Financave Shkëlqim Cani ka thënë sot gjatë një konference për media se financat kanë nevojë për një sistem të ri të mbledhjes...

Lajmet e fundit