Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

sirian

Vrau sirianin në sy të bashkëshortes shtatzënë, arrestohet pas 11 vitesh në Francë 35-vjeçari shqiptar

Një shqiptar i kërkuar për vrasje në Pefki në vitin 2010, është arrestuar me ndihmën e Europol. Pas kryerjes së vrasjes, shqiptari ishte arratisur dhe ishte...

Tentoi t’i largohej me vrap policisë dhe i hodhi armët në një kanal, arrestohet në Tiranë djali i biznesmenit sirian që në vitin 2015...

Mbrëmjen e djeshme gjatë një kontrolli rutinë policia ka arrestuar 24 vjeçarin sirian me shtetësi shqiptare, Wasim Hajjazi, djali i biznesmenit Raghed Hajjazi, i...

Tentoi të kalonte ilegalisht drejt Italisë, një i ri gjendet i mbytur në portin e Durrësit (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Portin e Durrësit, ku është mbytur një shtetas i huaj, rreth 20 vjeç. Dyshohet se...

Në gjendje të rënduar psikologjike, siriani godet veten me thikë në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e durrësit, ku një shtetas sirian me iniciale A.A ka qëlluar veten me thikë në dorë....

Arrestohen dy persona me 8 tableta METADON në Tiranë, në pranga edhe siriani me thikë në brez që nuk iu bind policisë

Policia e shtetit ka bërë me dije se ka arrestuar 5 persona në Tiranë të cilët kanë kryer vepra të ndryshme penale. ...

U gjet i vdekur afër ish-hotel Vollgës në Durrës, policia deklaratë zyrtare për 20 vjeçarin: Ra nga kati i tretë, nga këqyrja e ambientit…

Policia e Shtetit ka dalë me një njoftim zyrtar për vdekjen e 20 vjeçarit sirian që u gjet në afërsi të ish-hotel Vollgës në...

Vdekja e 20 vjeçarit në Durrës, dalin detaje të reja nga hetimet e policisë: Kishte me vete rreth 2000 euro…

Kanë dalë detaje të reja nga hetimet që po zhvillon policia për të zbardhur shkaqet e vdekjes së 20 vjeçarit sirian, i cili u...

LAJM I FUNDIT/ Gjendet i vdekur 20 vjeçari në Durrës, dyshimet e para të policisë

Një person është gjetur i vdekur në lagjen nr.1 pranë ish- hotel Vollga në Durrës. Viktima dyshohet të jetë emigrant sirian,...

Djali sirian që humbi duart nga shpërthimi, ka një mesazh të fuqishëm për amerikanët

Ahmad Alkhalaf kaloi një vit tepër të ngarkuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai mësoi të ngazë biçikletën, mori disa kurse artesh marciale...

Lindsay Lohan i thurr lavde Erdoganit (Video)

Aktorja amerikane Lindsay Lohan është shndërruar në një idhull për islamistët turq pas deklaratave të saj të fundit. Aktorja hollivudiane ndodhet...

Lajmet e fundit