Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

sinjalistika

Braçe jep lajmin e mirë: Po vendosen elementët e sigurisë në rrugën për në Divjakë, para shkollave ku ka rrezik për njerëzit

Deputeti i qarkut të Fierit, Erion Braçe ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë banorët e zonës që kalojnë apo jetojnë pranë...

Në vetëm 1 vit, 45 mln euro investim në Rrugën e Kombit, ndërtohen mbikalime, riparohen ura, sinjalistika, skarpate…

Albanian Highway Concession, kompania që menaxhon “Rrugën e Kombit”, vetëm në vitin e parë ka investuar rreth 45 milionë Euro në të gjithë gjatësinë...

Rruga që rrezikon jetën e njerëzve, asnjë sinjalistë për të paralajmëruar shoferët

Rruga që të çon për në qytetin e Burrelit është dëmtuar rëndë në një pjesë të saj, por ajo që e bën më të...

Ja pse kjo tabelë rrugore nuk ekziston në Shqipëri

Kjo tabelë rrugore nuk ekziston në Shqipëri, dhe ndoshta nuk e keni parë ansjëherë e kun e dini se çfarë sinjalizon. Aryseja...

Lajmet e fundit