Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

sindikatat e pavarura

Partia Demokratike nënshkruan marrëveshje me Sindikatat e Pavarura, Paloka: Do të zbatohet sapo PD të marrë drejtimin e vendit

Ditën e sotme Partia Demokratike dhe Bashkimi i Sindikatave të Pavarura Shqiptare kanë firmosur një marrëveshje për zgjidhjen e disa problemeve kyçe të punëtorëve.Sipas...

Lajmet e fundit