Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

sinan vllasaliu

Ashtu si nuk e keni parë kurrë ndonjëherë, Sinan Vllasaliu bën ndryshimin drastik në pamje

Këngëtari i mirënjohur kosovar ka bërë një ndryshim total të pamjes së tij. Ai është duke qëndruar i izoluar në shtëpinë...

‘Kur corona nuk ka qenë virus’, Sinan Vllasaliu tregon çfarë bënte para se t’i futej muzikës

Sinan Vllasaliu ka vite që merret me muzikë, dhe këngët e tij dëgjohen kudo ku ka shqiptarë. Por Sinan Vllasaliu ka...

Lajmet e fundit