Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Simon Shkreli

Incidenti me gazetarin në Shkodër, reagon Policia e Shtetit: Kemi filluar hetimin, do të marrim masa për çdo kapërcim në ushtrimin e detyrës

Mbrëmjen e sotme gazetari Simon Shkreli tregoi se gjatë aksionit të RENEA-s në Shkodër, njëri prej e fektivëve e kishte dhunuar dhe nuk e...

Aksioni i RENEA-s në Shkodër, gazetari Simon Shkreli bën deklaratën e fortë: Efektivi më kapi për gjoksi dhe më hoqi bexh-in kur po filmoja

Gazetari Simon Shkreli ka deklaruar mbrëmjen e sotme se është dhunuar nga një efektiv i forcave RENEA-s teksa këtë të fundit ishin duke kryer...

Coivd i merr jetën 28 vjeçarit në Shkodër, priste të martohej

Covid-19 vijon përditë të marrë jetë njerëzish në vendin tonë. Së fundmi, mësohet se një 28 vjeçar në Shkodër ka humbur jetën si pasojë...

Gazetari mbështet Topallin: Është fatkeqësi që Shqipëria s’ka shkodranë që të marrin vendime. Të flasësh për Radovanin, si të flasësh për Mesin në Argjentinë

Gazetari i Shkodrës Simon Shkreli ka folur në “spotlight” lidhur me partinë që ka krijuar së fundmi Jozefina Topalli dhe perceptimi që kanë shkodranët...

Ekzekutimi i dy kushërinjve në Malësinë e Madhe, gazetari: Autori është në Shqipëri, ndodhet shumë pranë vendit të ngjarjes

Gazetari, Simon Shkreli ka dhënë detaje të reja rreth vrasjes së dy kushërinjve, Vilson Çutajt dhe Klement Pepajt. Në një...

Me EMËR e MBIEMËR, gazetarët nuk kanë frikë të denoncojnë pronarët: Punojmë në të zezë, nuk paguhemi rregullisht, na shkelin të drejtat (PARALAJMËROHEN PROTESTA)

Gazetarët e Shkodrës janë bërë modeli i parë i gazetarëve të cilët nuk kanë frikë të denoncojnë hapur pronarët e tyre. ...

‘Iu dhje*sha rracën’ shpërthen gazetari pas ngjarjeve tragjike në Shkodër: Hapni krah për policët e ndershëm

Gazetari Simon Shkreli ka shpërthyer pas bilancit tragjik të atentateve ndodhura në Shkodër. Ndërkohë që ende nuk ka asnjë autor për4...

E trishtë/ Shpërndajnë kripën nëpër qytet me DUAR, pa doreza… Revoltohet gazetari: Drejtuesit mburren për punë të mirë

Moti i keq është ndjerë në të gjithë vendin që është përfshirë nga reshje shiu e dëbore. Qyteti i Shkodrës është zbardhur...

Çifti i gazetarëve rrëfehet pas shkarkimit nga puna “për një status në FB”

Simon Shkreli nuk është emër i panjohur për median shqiptare.   Ai jeton dhe punon në Shkodër, me një karrierë të...

Lajmet e fundit