Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Simon Pashuku

Kolegji i Apelimit vendos për Simon Pashukun, prokurori i Lezhës përgjithmonë jashtë sistemit të drejtësisë

Kolegji i Posaçëm i Apelimit vendosi të premten lënien në fuqi të vendimit të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, për shkarkimin nga detyra të...

’40 mijë euro dhuratë dhe një udhëtim përtej Atlantikut’, VETTINGU rrezikon Prokurorin e Lezhës Simon Pashuku

Shtyjra disa ditore e seancës dëgjimore, prej kërkesës së tij për përjashtimin e trupës gjykuese, nuk solli ndonjë ndryshim për prokurorin e Lezhës Simon...

Lajmet e fundit