Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

simbole

Çfarë nuk u pa në takimin me Bashën, mesazhi që përcolli Yuri Kim përmes veshjes dhe çantës (FOTO)

Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim ditën e sotme ka zhvilluar një takim me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Diplomatja amerikane tha se...

Lajmet e fundit