Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

Silva Caka

Partia e Lirisë reagon për rritjen e ÇMIMIT të patentës: Babëzi e shfrenuar e Rilindjes, prokuroria të HETOJË menjëherë këtë veprim korruptiv!

Partia e Lirisë ka  reaguar sot në lidhje me rritjen e menjehershme të çmimit të patentës. Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në PL, Silva...

Caka për protestën e 6 dhjetorit: Qëllimi është të trasmetojmë mesazh tek europianët, policia mos na provokojë

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun, Silva Caka ka folur për protestën që do të mbahet nga opozita, në datën 6 dhjetor, kur në Tiranë...

Partia e Lirisë sulmon Baton Haxhiu, tha në emision se Meta i meriton akuzat si bashkëpunëtor i Sigurimit

Tedi Blushi, Sekretar i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, përmes një shënimi në profilin e tij sulmon gazetarin dhe botuesin Baton Haxhiu, duke e...

Hetimet ndaj Metës, zyrtarja e Partisë së Lirisë sulmon kreun e SPAK: Beni, hetuesi i komunizmit të hetojë gjeneralitetet e tij

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në Partinë e Lirisë, Silva Caka, ka sulmuar kreun e SPAK, Arben Kraja, pas kërkesës drejtuar KQZ-së, për formularin...

“Meta as ka bërë kërkesë, as ka marrë dosje”, Partia e Lirisë thirrje: Autoriteti të sqarojë menjëherë kush është I.M

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në Partinë e Lirisë, Silva Caka, ka deklaruar se Autoriteti i Dosjeve nuk e ka informuar ish-presidentin Ilir Meta,...

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore, LSI: Qeveria e Edi Ramës s’ndalet në kapjen e çdo segmenti, po tenton të kontrollojë Policinë duke zhbërë përfundimisht ligjin...

Ish deputetja e LSI, Silva Caka, shprehet se qqveria dhe kryeministri Edi Rama po tenton të kthejë Policinë e Shtetit në një polici politike. Caka...

LSI çon në Gjykatën Kushtetuese ligjin “për vetëqeverisjen vendore”: Synon të ndryshojë kompetencat e Këshillit Bashkiak

LSI ka depozituar në Gjykatën Kushtetuese një kërkesë për shfuqizimin e ndryshimeve dhe shtesave në ligjin për vetëqeverisjen vendore. Ish-deputetja Silva Caka e ka...

“Tani prehet në paqe, nuk do qajë më”, ish-deputetja e LSI-së humb njeriun e shtrenjtë: Pushofsh e qetë o shpirt

Ish deputetja e LSI-së Silva Caka ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, gjyshen. Është vetë Caka e cila përmes një postimi në rrjetet socialem...

Silva Caka në krah të përfaqësuesit të LSI në KAS, bashkë me PD-në kërkojnë ripërsëritjen e zgjedhjeve në Qarkun e Durrësit

Përfaqësuesit e PD dhe LSI kërkojnë në Komisionin e Ankesave dhe Sanksioneve (KAS) ripërsëritjen e zgjedhjeve të 25 prillit në Qarkun e Durrësit. Sipas...

LSI në deklaratë: I kemi kërkuar KQZ pamjet filmike të qendrave të votimit, ka shkelje të rënda, prej 10 ditësh ata nuk i kanë...

Ish-deputetja Silva Caka, në një deklaratë zyrtare nga LSI-ja është shprehur se ata kanë prej ditësh nga KQZ-ja pamjet filmike të disa qendrash votimi,...

Lajmet e fundit