Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

SIGURIME SHOQERORE

Lajm i MIRË: Zvicra gati të MIRATOJË marrëveshjen për SIGURIMET shoqërore me Shqipërinë

Qeveria zvicerane ka çuar në parlament për miratim Marrëveshjen për Sigurimet Shoqërore mes Shqipërisë dhe Zvicrës. Lajmi i mirë është bërë i ditur sot...

Sigurimet shoqërore: Shqiptarët të parët në Greqi në mes të huajve

*Shpëtim Zinxhiria/Athinë Shqiptarët, pakistanezët, bullgarët dhe rumunët, janë këta që përbëjnë shtyllën kurrizore të punëtorëve të huaj ligjore në Greqi, siç dëshmohet nga statistikat...

Lajmet e fundit