Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Si të shpjegojmë tek femijët situatën e Coronavirusit

Psikologia: Si të shpjegojmë tek fëmijët situatën e Coronavirusit

OLTA MARKU- Psikologe këshillimi Bota po përballet me pandeminë Covid-19. Ne si të rritur arrijmë ta përceptojmë dhe studiojmë situatën te...

Lajmet e fundit