Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

shyqyri duraku

Biznesmeni dhe ish-deputeti i PS: 400 milionë euro dalin nga shezlongët, shteti merr vetëm 3.5 milionë; Gjithë kjo pasuri në dorën e një nëpunësi...

Shyqyri Duraku, biznesmen dhe ish-deputet i PS bën një llogari për të ardhurat që nxjerrin personat që përdorin shezlongët në plazh. Babai i deputes...

Lajmet e fundit