Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Shushica

Merrnin pa leje zhavorr në lumin Shushica, procedohet penalisht inspektori i IKMT-së dhe 2 administratorë firmash në Vlorë

Inspektori i IKMT, Arjan Hoxha është proceduar penalisht nga Policia e Vlorës për shpërdorim detyre, gjithashtu edhe dy administrator firmash pasi akuzohen se merrnin...

Lajmet e fundit