Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

shuplake

VIDEO/ Po e bezdiste teksa raportonte “live”, gazetarja gjuan me shuplakë një djalë

Videoja e një gazetarje që ka qëlluar një djalë teksa ishte “live” po qarkullon në mediat sociale. Gazetarja Maira Hashni në Pakistan goditi me shuplakë...

VIDEO/ Ky është momenti kur kalorësi godet me shuplakë nga të pasmet moderatoren, ja si reagon ajo

Një situatë e pazakontë i ka ndodhur prezantueses televizive të Reality, Amy Christophers në Britani, e cila po raportonte live nga një garë me kuaj....

VIDEO/ Kryetari i PSD-së në Kosovë godet me shuplakë policin në krye të detyrës

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka goditur me shuplakë një polic në protestën kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike që kjo parti organizoi ditën...

U qëllua me shpullë nga një qytetar, reagon Macron

Ditën e djeshme presidenti i Francës, Emannuel Macron gjatë një vizite zyrtare në juglindje të vendit u qëllua me shuplakë nga një qytetar. Menjëherë videoja...

Situata politike në Shqipëri, Michael Roth ‘shuplakë’ opozitës: Ia del gjithnjë të prodhojë pamje dramatike

Ministri për Evropën, në Ministrinë e Jashtme Gjermane, Michael Roth ka komentuar situatën në Ballkan. Në një shkrim për mediet gjermane,...

Eksperti gjerman tregon ARSYEN pse s’ka kompromis, ‘SHUPLAKË’ Bashës: Merr shembull nga Rama, kërkon vetëm të çosh përpara karrierën tënde

Tashmë prej dy ditësh kryeministri Edi Rama i ka dërguar letra të hapura kreut të PD-së Lulzim Bashës, ku i bën ftesa për dialog,...

Ministri i Jashtëm gjerman ‘SHUPLAKË’ opozitës: Dhuna dhe bojkoti absolutisht të papranueshme, po rrezikoni hapjen e negociatave

Ministri i Jashtëm gjerman, Michael Roth ka folur për situatën politike në Ballkan në një intervistë për ‘Spiegel’. I pyetur për...

Protesta para Kryeministrisë, PARALAJMËRON OSBE: Vetëpërmbahuni, nxitësit dhe autorët e dhunës do të mbajnë përgjegjësi

Prezenca e OSBE-së në Tiranë i bën thirrje opozitës dhe protestuesve të vetëpërmbahen nga çdo akt dhune i mëtejshëm kundër kryeministrisë dhe çdo lloj...

Konkurrentja e Hell’s Kitchen, ‘mori hak’,  godet me shuplakë shef Renaton (VIDEO)

Shefi i njohur kuzhinës, Renato Mekolli, i cili së fundmi moderon emisionin e ri ’Hell’s Kitchen’, ka bërë bujë të madhe këto muaj në...

‘Protesta na dha një shuplakë’, Rama: Nuk dua që të mbyllet…

Kryeministri Edi Rama ëshët shprehur nga foltorja e parlamentit se protesta e studentëve i ka dhënë një shuplakë qeverisë për ta shkundur dhe për...

Lajmet e fundit