Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

shullazi

Ankimoi vendimin për izolimin e Shullazit në ’41 BIS, avokati liston arsyet: Klienti ka punuar në burg dhe ka sjellje të mirë, por në...

Avokati i Emiljano Shullazit, Vladimir Meçi ka ankimuar vendimin për izolimin e klientit të tij në qelinë e posaçme '41-bis'. Në...

Krerë bandash e vrasës me pagesë: Gazetari tregon emrat, kokat e krimit që priten të dalin nga burgu në Shqipëri

Emra të njohur të botës së krimit në Shqipëri kanë arritur të fitojnë lirinë njëri pas tjetrit gjatë muajve të fundit, sipas gazetarit Flamur...

Shtyhet për herë të dytë seanca për Emiliano Shullazin, zbulohet shkaku

Shtyhet për herë të dytë seanca e Emiliano Shullazit në Gjykatën e Apelit për Krime të Rënda. Avokatët e Shullazit janë shprehur se gjyqtarët...

Dështon sërish seanca për Shullazin dhe bandën e tij, nuk paraqitet gjyqtari i caktuar nga KLGJ

Ka dështuar sërish seanca gjyqësore ndaj Emiliano Shullazit dhe 4 të pandehurve të tjerë. Bëhet e ditur se gjyqtari i tretë...

Kalon vettingun kryegjyqtarja e çështjes ‘SHULLAZI’, javë më parë u kërcënua me jetë

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka konfirmuar në detyrë Kryetaren e Gjykatës së Apelit te Krimet e Rënda në Tiranë. ...

‘Telenovela’ Shullazi, shtyhet për të tetën herë rradhazi seanca

Dështon sërish seanca e rradhës për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij. Mësohet se shkak i shtyrjes së seancës është bërë...

‘Telenovela’ Shullazi, shtyhet sërish seanca, gjyqi duhet të nisë nga e para

Shtyhet sërish në Apelin e Krimeve të Rënda gjyqi për Emiljano Shullazin. Seanca është shtyrë pasi nuk ishin njoftuar të dëmturit...

Arrestohet Klajdi Gjeçi, miku i Shullazit bashkëpunonte me Çapjat në Elbasan. Pranga edhe 3 vajzave që shpërndanin kokainë

Policia e Tiranës në bashkëpunim me blutë e Elbasanit kanë finalizuar aksionin për goditjen e një grupi që merrej me shpërndarjen e kokainës në...

Mungon avokati, shtyhet sërish gjyqi për Emiljano Shullazin

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka shtyrë sërish seancën gjyqësore për Emiljano Shullazin dhe bandën e tij. Kjo...

Lajmet e fundit