Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

shtyrja e hapjes se kufijve me 15 qershor

Komisioni Evropian kërkon shtyrjen e hapjes së kufijve deri më 15 qershor

Komisioni Evropian ditën e djeshme  u bëri një kërkesë vendeve anëtare të BE-së dhe Europës për të zgjatur ndalimin e udhëtimit deri në 15...

Lajmet e fundit