Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

shtypi te moshuaren

Përplasi të moshuarën me makinë dhe u largua, arrestohet në plazh Endri Zaja, i kërkuar edhe për dy vjedhje në markete

Endri Zaja, 22-vjeçari që përplasi pak ditë më parë një të moshuar në Durrës, është vënë në prangat e policisë. Më datë 15 ky...

Lajmet e fundit