Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

shtyhet seanca

Çështja “Babale”, shyhet sërish seanca për Ervin Salianjin (Arsyeja)

Është shtyrë për herë të tetë seanca gjyqësore deputetin e Partisë Demokrtaike, Ervin Salianji për çështjen “Babale”. Bëhet me dije se seanca është shtyrë për...

Vrasja e biznesmenit Vajdin Lame, shtyhet seanca për Lulzim Berishën dhe Emiljano Shullazin (ARSYEJA)

Është shtyrë seanca gjyqësore ditën e sotme për Lulzim Berishën, Emiljano Shullazin dhe grupin e tij, për dy vrasje të bujshme të ndodhura në...

Grupi i Alibeajt kërkon dorëheqjen e gjyqtares Kacerja, shtyhet sërish seanca për statutin e PD

Shtyhet sërish seanca gjyqësore e caktuar për këtë të enjte në Gjykatën e Apelit për statutin e PD, ankimim i bërë nga grupi i...

Akuzohet për shpërdorim detyre, shtyhet seanca për Sonila Qaton

Është shtyrë seanca në Gjykatën e Posaçme për ish-ministren dhe ish-drejtoreshën e ARRSH, Sonila Qato. Gjykata në këtë seancë trupa gjykuese do të njihej me...

“Lufta” për vulën, shtyhet sërish seanca për ankimimin e PD për statutin e 18 dhjetorit (ARSYEJA)

Shtyhet sërish seanca gjyqësore e caktuar për këtë të martë në Gjykatën e Apelit për statutin e PD, ankimim i bërë nga grupi i...

“Lufta për vulën e PD”, shtyhet sërish seanca për ankimimin e Partisë Demokratike për statutin e 18 dhjetorit

Shtyhet sërish seanca gjyqësore e caktuar për këtë të enjte në Gjykatën e Apelit për statutin e PD, ankimim i bërë nga grupi i...

Shtyhet seanca për gjyqtarin e Tiranës, Altin Abdiu do dalë në vetting më 14 qershor

Seanca dëgjimore publike në funksion të procesit të vetingut të gjyqtarit të Tiranës, Altin Abdiu e përcaktuar nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit për...

Shtyhet gjyqi për Saimir Tahirin, gjyqtari që u zëvendësua dje kërkoi kohë të njihet me dosjen e ish-ministrit

Gjyqi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri është shtyrë. Seanca e parashikuar për sot në Gjykatën e Posaçme të Apelit nuk është mbajtur sepse...

Avokatët mungojnë, shtyhet seanca në Gjykatën e Lartë për Lulzim Berishën

Seanca e dytë në Gjykatën e Lartë për ish-kreun e bandës së Durrësit Lulzim Berisha ka dështuar, shkruan newsbomb.al. Avokatët mbrojtës të tij nuk...

U kap me 49 kg kokainë në konteiner, shtyhet për nesër seanca gjyqësore për Selim Çekajn

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit ka shtyrë seancën për të pandehurin Selim Çekaj. Mësohet se shkak i shtyrjes së seancës, ka qenë për shkak të...

Lajmet e fundit