Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

shtrengata

Reshje shiu me shtrëngata, por edhe diell, moti me surpriza gjatë javës

Java që pritet të nisë dëshmon që dalëngadalë do të na duhet të shtojmë në garderobat tona veshjet me të trasha. Java do të nisë...

Mot i keq me shtrëngata, reshjet e dendura të shiut përmbytin rrugët në Korçë

Vendi ynë prej dy ditësh është përfshirë nga reshje shiu intensive, duke shkaktuar përmbytje dhe probleme në qarkullim në disa qytete. Në qytetin e Korçës...

Moti i keq dominon vendin, nesër shtrëngata shiu në këto zona

Sot pasdite (e hënë, dt.26) dhe nesër (e martë, dt.27) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet dhe në zonat...

‘ÇMENDET MOTI’, ja çfarë pritet nesër

Sakaq, pritet që reshjet të jenë me një intensitet mesatar, por në disa zona do të ketë reshje dhe shtrëngat të forta.  

Reshje në të gjithë vendin, ja zonat ku do ketë shtrëngata

Nga llogaritjet hidrologjike të IGJEUM, rezulton se lumenjtë në të gjithë territorin do të kenë rritje të prurjeve dhe niveleve përgjatë ditëve në...

Lajmet e fundit