Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

shtepia e lirise

LSI-Berisha në koalicion për 6 mars, Rama me ironi: Nuk keni parë asgjë akoma, do të shikoni çudira në frontin e “Shtëpisë së Liriës”

Kryeministri Edi Rama është pyetur nga gazetarët në lidhje me koalicionin e Sali Berishës me LSI, që do garojnë në zgjedhjet e 6 marsit...

KQZ regjistron “Shtëpinë e Lirisë” vetëm me LSI dhe PDK, MBETET JASHTË Sali Berisha me Komisionin e Rithemelimit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar koalicionin “Shtëpia e Lirisë” vetëm me përbërjen e dy forcave politike, LSI dhe PDK. KQZ nuk e ka regjistruar...

Berisha vendos me fotoshop logon e koalicionit me LSI dhe deklaron: Shtëpia e Lirisë është bërë planetare!

Ish-kryeministri Sali Berisha duket më entuziast për koalicionin e tij me LSI-në se kurrë më parë. Ai ka postuar në faqen e tij në Facebook...

Noka zbulon arsyen: Ja përse në koalicionin “Shtëpia e lirisë” nuk mund të bashkohen parti të tjera

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka ka deklaruar mbrëmjen e sotme se në koalicionin “Shtëpia e Lirisë” nuk mund të futen më parti të...

PD ironizon koalicionin e Berishës me LSI: Çdo votë për “Shtëpinë e Ilirit” shkon për Ramën

Partia Demokratike vijon me akuzat ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha dhe koalicionit me LSI, të quajtur “Shtëpia e Lirisë”, ku do të futen në zgjedhjet...

“Shtëpia e Lirisë”, zbulohet ku e mori idenë e emrit Komisioni i Rithemelimit

Komisioni i Rithemelimit të Partisë Demokratike, së bashku me LSI-në dhe Partinë Demokristiane, regjistruan në KQZ koalicionin me emrin “Shtëpia e Lirisë”, për të...

“Shtëpia e Lirisë”, Berisha koalicion me LSI për 6 marsin, Komisioni i Rithemelimit prezanton logon

Ish-kryeministrit Sali Berisha bëri me dije se Komisioni i Rithemelimit dhe LSI do të jenë bashkë në zgjedhjet e 6 Marsit nën logon “Shtëpia...

Zgjedhjet e 6 Marsit, Vasili: Koalicioni me Berishën do të sjellë rezultate të shkëlqyera

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka folur për zgjedhjet vendore në 6 mars, në 6 bashki të vendit dhe koalicionin e...

Dyert e PD i dolën të mbyllura, Flamur Noka shpërthen ndaj Bashës: E neveritshme! Është vetëburgosur në “Alkatraz”, më datë 8 çlirojmë “shtëpinë e...

Deputeti i PD Flamur Noka e ka quajtur të turpshme dhe të neveritshme mbylljen e dyerve të selisë blu. Ai ka shkuar në godinë...

Lajmet e fundit