Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

shtepia e lirise

Partia e Lirisë zgjedh drejtuesit e rinj të strukturave, Tedi Blushi Sekretar i Përgjithshëm

Partia e Lirisë ditën e sotme ka zgjedhur drejtuesit e rinj të strukturave. Drejtues që do të jenë deri në mbledhjen e Konventës Kombëtare. Bëhet...

Bardh Spahia flet si kryebashkiaku i ri i Shkodrës: U vu në piedestal vota e lirë! Thirrje demokratëve që kanë humbur rrugën, dera jonë...

Bardh Spahia do të jetë kryebashkiaku i ri i Shkodrës, pasi kur kanë mbetur edhe pak kuti për t’u numëruar, diferenca me Majlinda Angonin...

Me kandidatin e Berishës në krah, Voltana Ademi uron mësuesit për 7 Mars

Teksa votat për kryetarin e ri janë duke u numëruar, ish-kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, ka publikuar një foto me kandidatin e...

PD në zgjedhje “gropë”, Basha “s’e vret mendjen”, takim me mësues e pedagogë për 7 Marsin

Numërimi vijon në disa Bashki. Ajo që ra në sy në këto zgjedhje është se Partia Demokratike ka siguruar shumë pak vota. Po duket se...

REZULTATET E FUNDIT/ PS kryeson në shumicat e Bashkive, garë e fortë në Shkodër me “Shtëpinë e Lirisë”, PD siguron pak vota

Vijon numërimi i kutive të votimit në katër bashki Shkodër, Durrës, Lushnje dhe Dibër. Deri më tani kandidatët e Partisë Socialiste po kryesojnë, ndërsa në...

Dhe pak kuti për të numëruar, ja kush nga kandidat kryeson në Lushnjë

Vijon numërimi i kutive në katër bashkitë, e teksa nga Lushnja na ndajnë vetëm pak kuti për rezultatin final. Deri më tani janë numëruar 126...

REZULTATET E FUNDIT/ Dhe pak kuti për të numëruar, ja si po shkon gara, PS kryeson në shumë Bashki, kandidati i Berishës drejt fitores...

Vijon numërimi i votave në 4 Bashki, Shkodër, Durrës, Lushnje dhe Dibër. Deri më tani kandidatët e Partisë Socialiste po kryesojnë, ndërsa në Shkodër i...

Vetëm në Dibër nuk numërohet, ja si paraqitet rezultati në 4 Bashkitë e tjera

Dibra është e vetmja bashki në të cilën nuk ka nisur ende procesi i numërimit të votave të zgjedhjeve të 6 Marsit. Ndërkohë, vijon numërimi...

“Shtëpia e Lirisë” kryeson në Shkodër, PS në bashkitë e tjera, kandidatët e Bashës të fundit

Procesi i numërimit të votave për zgjedhjet e pjesshme të 6 Marsit po vijon në 4 Bashki: Shkodër, Durrës, Rrogozhinë dhe Lushnje, ndërkohë që...

Bujar Kapexhiu përlotet në Dibër: Të votojmë për “Shtëpinë e Lirisë”! Premtimi me siguri do i mbajë premtimet

“Shtëpia e Lirisë” organizoi ditën e sotme një takim me intelektualët në Dibër, ku i pranishëm ishte edhe regjisori, aktori dhe karikaturisti i njohur...

Lajmet e fundit