Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

shtepi

E pazakontë, fëmijët gjejnë armë zjarri në një shtëpi të braktisur në Pogradec

Disa fëmijë të mbetur ditën e sotme në një banesë të mbyllur në Pogradec kanë gjetur 2 pushkë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se shtëpia i...

Kanabis në oborrin e shtëpisë, prangoset 34 vjeçari në Fier

Një 34 vjeçar nga Fieri ka rënë në prangat e Policisë pasi në oborrin e tij janë gjetur të kultivuara disa bimë kanabis. Sipas...

Jeni kurioz të shihni shtëpinë e Dua Lipës? Këngëtarja iu bën një xhiro brenda apartamentit luksoz

Dua Lipa dhe Anwar janë një prej çifteve më të komentuara nga mediat rozë dhe çdo gjë që ata bëjnë menjëherë kthehet në lajm....

Gati për një jetë të re në Manchester, shtëpia e Ronaldos dhe artitektura perfekte (FOTO)

Kristiano Ronaldo u transferua këtë verë nga Juve te Manchester United. Sulmuesi portugez do marrë me vete edhe familjen në Angli, sakaq ka blerë...

Tmerri/ Tre kërkesa drejtuar gjykatës se “pronarët” po vdesin, asnjë s’merret parasysh; familja Lami ikin nga kjo jetë pa gëzuar shtëpinë ku kanë lindur...

Historia e çështjes "Flutura Lami" Familja Lami është një familje autoktone Tiranase prej më se 200 vitesh, me kulturë të lartë, arsim dashës dhe qytetarë,...

Shkrumbohet banesa në Dukat të Vlorës, familjarët dhe banorët përpiqen të shuajnë flakët me mjete rrethanore

Një shtëpi në fshatin Dukat të Vlorës është përfshirë sot nga flakët. Familjarët dhe banorët e zonës po tentojnë të shuajnë flakët me mjete...

Këngëtari shqiptar i dhuron shtëpi familjes së pastrehë, në ditën e Kurban Bajramit

Këngëtari Labinot Tahiri, është një prej artistëve të cilët përveç angazhimeve të tij, një rëndësi të madhe u jep dhe njerëzve të cilët janë...

Sondazhi i BSH: Pjesa më e madhe e shqiptarëve nuk kanë mundësi të blejnë shtëpi dhe as makinë

Një pjesë e konsiderueshme e individëve shqiptarë deklarojnë se nuk kanë mundësi që të blejnë apo të ndërtojnë një shtëpi, që është në kontrast...

Përmbytjet në Hollandë, kryeministri Rutte thirrje banorëve: Lini shtëpitë tuaja dhe kërkoni një vend të sigurtë!

Ashtu si edhe Gjermania, Hollanda është duke përjertuar katastrofën natyrore të përmbytjeve. Mijëra njerëz u larguan nga shtëpitë e tyre në Holandën e jugut këtë...

Lajm i MIRË: Vaksina tashmë do t’u vijë në shtëpi, çdo qytetar do të vaksinohet pranë vendbanimit

Kyeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë, duke thënë se nga sot nis plani i vaksinimit në shtëpi. Përmes një postimi në Facebook, Rama...

Lajmet e fundit